Kroužky

odpolední zábava v Mraveništi…

Během týdne budou v jurtě a na zahradě školky probíhat programy nejen pro děti školkové, ale i děti neškolkové,  které si s námi i externími průvodci budou chtít pohrát, zatvořit, pozpívat,…

Protože víme, že i my dospělí si rádi hrajeme a zajímá nás spousta věcí, můžete se těšit i na program určený  velkým.

PIDILIDI

Máte doma pidi-torpédo, kterému je byt malý a hřiště jsou nuda? Rozumbradu, který sice všechno chce dělat sám, ale když je ouvej, potřebuje máminu náruč?

Povíme vám tajemství… takových chytrolínů je víc… a říkají si PIDILIDI. Scházejí se každé úterý od 9:30 – 12:00 v Lesní školce Mraveniště a nezaskočí je ani nevlídné počasí. Ba přímo naopak! Dobrodružství v podobě kaluží je přímo láká :-).

PIDILIDI se pohybují v areálu školky, ale ještě raději vyráží do neznámého okolí. Hrají si se vším, co jim příroda nabízí a dokonce občas i něco vyrobí.

Váháte, zda přijít či máte nějakou všetečnou otázku? Nebo se rovnou chcete přihlásit? Zavolejte nebo napište jejich pidi-šéfce: 608 455 774, verka.hubnerova@gmail.com

Cena za program je 80 Kč za dítko s doprovodem.

Bližší informace k jednotlivým setkáním budou přihlášeným rodičům v předstihu zasílány e-mailem

V průběhu letních prázdnin jsou pidilidi přerušeni a není tedy možné se na setkání přihlásit.

 

MINI JÓGA

Chtěli byste se na chvilku podívat do Afriky či Indie? Stát se houpající loďkou, vysokým stromem nebo si dokonce zakřičet jako lev?

Jestliže Vás tyto představy lákají, přijďte mezi nás každý čtvrtek od 16:30 do Mraveniště.

S sebou potřebujete pouze pohodlné oblečení a láhev s pitím.

Cena pololetního kurzu: 1.500,- v ceně je 15 lekcí, které probíhají od 14.9.2017 do konce ledna každý čtvrtek ( ponechány 3 odpoledne v rámci náhrad)
Mini jóga je pro děti ve věku 4-7 let.

Přihlašujte se prosím lektorce Věrce ne emailu: verka.hubnerova@gmail.com nebo na tel. čísle 608 455 774.

Vzhledem k nenaplnění dostatečné kapacity, není kroužek ve školním roce 2017/2018 otevřen.

ZVÍDAVÁ MLÁďATA

 

Děti, máte rádi zvířátka? Chcete si pohladit každou kočičku, co kolem vás projde? Zajímá vás, jak se z vajíčka stane kuřátko? Přemlouváte neustále rodiče, aby vám pořídili pejska? Nebo jste jenom zvědaví, co chovají doma vaši kamarádi?

V tom případě je odpolední kroužek „Zvídavých mláďat“ pro vás to pravé. Budeme se potkávat každých čtrnáct dní ve středu od 16:30 hodin u nás v jurtě v Lesní školce Mraveniště. Už teď se na vás těším. Od září naviděnou. Lucka

Začínáme tedy ve středu 13.9. od 16:30 hodin. Cena: pololetní docházka září -leden 500 Kč. Přihlašujte se na email: lucie.schaumannova@seznam.cz
Mláďata jsou pro děti od 4 do 7 let, které ještě nenavštěvují školu.

Vzhledem k nenaplnění dostatečné kapacity, není kroužek ve školním roce 2017/2018 otevřen.

 

TVOŘÍLCI

Kroužek výtvarných a pracovních aktivit určený pro děti od 4 let. Budeme společně lepit, stříhat, barvit, rozfoukávat barvy… a spoustu dalších zajímavých činností s různorodým materiálem, při kterých si děti budou rozvíjet jemnou motoriku, fantazii a trpělivost. Výrobky si děti odnesou domů.

Cena pololetního kurzu: 1.500,- v ceně je 15 lekcí ( ponechány 3 odpoledne v rámci náhrad), které probíhají každé úterý od 19.9.

Přihlašujte se prosím výhradně na emailu: anetbanasova@gmail.com

Vzhledem k nenaplnění dostatečné kapacity, není kroužek ve školním roce 2017/2018 otevřen.