Ceník a přihláška

Od 4. dubna 2016 funguje lesní školka Mraveniště v celotýdenním provozu od 8:00 do 15:00 hodin. V době od 15:00 do 16:30 hodin mají rodiče možnost využít službu hlídání dětí. Tato služba navazuje na provozní dobu LMŠ. Službu nabízí LMŠ bezplatně pro rodiče dětí, které jsou přihlášeny k pravidelné docházce do LMŠ.

Do školky přijímáme děti od tří let. Výše měsíčního poplatku se odvíjí od počtu dní v týdnu, kdy dítě školku navštěvuje. Školné je potřeba vždy uhradit nejpozději do 15. dne předcházejícího měsíce. Absenci dětí oznamují rodiče nejpozději do 17. hod předcházejícího dne.  Takto omluvenou absenci je možné nahradit po dobu tří měsíců, pokud to umožňuje kapacita dětí.

MĚSÍČNÍ POPLATEK ZA 2 DNY V TÝDNU- 2.500,- KČ + STRAVNÉ 70 KČ/DEN
Měsíční poplatek za 3 dny v týdnu- 3.500,- Kč + stravné 70 Kč/den
Měsíční poplatek za 5 dní v týdnu – 4.700,- KČ + stravné 70 kč/den

Cena stravného obsahuje dopolední, odpolední svačinu a oběd.

Přihláška do Lesní mateřské školy Mraveniště

Pokud byste si chtěli Mraveniště vyzkoušet,  je možné se zúčastnit celého dne a zažít vše na vlastní kůži. Cena za tento den je 200,- Kč.

Jestliže jste se rozhodli navštěvovat lesní školku Mraveniště, prosíme o zaslání přihlášky do lesní školky Mraveniště a přihlášky do spolku na emailovou adresu skolkamraveniste@email.cz. V případě jakýchkoli dotazů, kontaktujte Terezu Hudečkovou telefonicky na tel. 739 669 345 případně emailem.