Vydejte se s námi na výpravu! Zápis na školní rok 2020/2021

Zápis
Zveme všechny rodiče, kteří by si přáli, aby jejich dítě s námi v příštím školním roce běhalo po lese, pozorovalo ptáky ve větvích, či prozkoumávalo tajemství přírody. Rodiče, kteří si přejí pro své dítě průvodce, který je bude respektovat a důvěřovat mu.

Přijďte si s námi popovídat, prohlédnout si zázemí školky a zeptat se na vše, co Vás zajímá.

Zápis do Lesní mateřské školy Mraveniště proběhne v úterý 5.5.2020 v době 10:00-18:00. Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci proběhne první část zápisu telefonicky, kdy si s koordinátorkou Terezou Hudečkovou na tel. čísle 739 669 345 domluvíte termín individuálního zápisu v termínu 8.5 nebo 10.5. v zázemí LMŠ Mraveniště.

Na individuální termín si s sebou vezměte:
-dítko, které by s námi v příštím roce běhalo po lese,
-vyplněnou a podepsanou přihlášku do LMŠ Mraveniště oběma rodiči
-rodný list dítěte,
-občanský průkaz

Kritéria přijímání dětí k docházce do LMŠ Mraveniště jsou následující:

Povinnost plnění předškolní docházky: k předškolnímu vzdělávání přednostně přijímáme děti v posledním roce před zahájením školní docházky, pro které je předškolní vzdělávání povinné (k 31. srpnu dovrší věk 5 let) a děti po odkladu povinné školní docházky.

Sourozenci: dáváme přednost dětem, jejichž sourozenci již do LMŠ Mraveniště docházejí.

Věk dítěte: s ohledem na specifické podmínky provozu LMŠ Mraveniště spočívající v celodenním a celoročním pobytu ve venkovním prostředí lesa přijímáme přednostně děti staršího data narození.

Těšíme se na Vás.